Προκειμένου να συντονίσουν τη δράση τους ενόψει της έναρξης των εκδηλώσεων που θα πραγματοποιηθούν στην Πρέβεζα την περίοδο των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς , ο Δήμος καλεί τους εθελοντές και κάθε άλλο ενδιαφερόμενο φορέα σε σύσκεψη που θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 26/11/2019 και ώρα 17.00 στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου Πρέβεζας.
![](https://www.mypreveza.gr/wp-content/uploads/2019/11/ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ-ΧΩΡΙΟ.jpg)
Να γίνει και παγοδρόμιο στην πλατεία..να δοθεί άλλο πνεύμα πέραν τις παράγκούπολις…