Το επόμενο τετραήμερο 14-17 Ιανουαρίου θα γίνουν τα γυρίσματα της εκπομπής της ΕΤ3 “Κυριακή στο χωριό ξανά” στο χωριό Αγιά του Δήμου Πάργας. Η Τοπική Κοινότητα Αγιάς, ο Σύλλογος Γυναικών “Ειρήνη”, ο Πολιτιστικός Σύλλογος και ο Αθλητικός Σύλλογος σας προσκαλούν όλους (μικρούς και μεγάλους) την Κυριακή 8 Ιανουαρίου στις 6 το απόγευμα στο Δημοτικό Σχολείο Αγιάς, προκειμένου να επιτευχθεί ο καλύτερος συντονισμός και η μέγιστη προβολή της Αγιάς.
![](https://www.mypreveza.gr/wp-content/uploads/2023/01/ΚΥΡΙΑΚΗ-ΣΤΟ-ΧΩΡΙΟ-ΞΑΝΑ-ΑΓΙΑ.jpg)