Η Εκλογική Επιτροπή του Επιμελητηρίου Πρέβεζας γνωστοποιεί στις επιχειρήσεις – μέλη του Επιμελητηρίου , ότι οι εκλογές για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου θα γίνουν την 18η & 19η Νοεμβρίου 2023 ημέρες Σάββατο και Κυριακή και ώρα από 08:00 έως 19:00 στα γραφεία του Επιμελητηρίου Πρέβεζας (Γ.Σεφέρη 3 Πρέβεζα).
O κατάλογος των εγγεγραμμένων μελών του Επιμελητηρίου προς ενημέρωση των ενδιαφερομένων θα βρίσκεται στα γραφεία του Επιμελητηρίου Πρέβεζας (πληροφορίες κ. Νικόλαος Καραμάνης, τηλ. 2682029414 εσωτ. 13).
![](https://www.mypreveza.gr/wp-content/uploads/2017/12/ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΕΣ-ΕΚΛΟΓΕΣ-ΠΡΕΒΕΖΑIMG_8847ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΕΣ-ΕΚΛΟΓΕΣ-ΠΡΕΒΕΖΑ.jpg)