Ανδριάνα ΣολδάτουΔημοσιογράφος, μέλος της ΕΕΔ (Ένωση Ευρωπαίων Δημοσιογράφων). Αρχισυντάκτρια του mypreveza.gr
Προβολές:21
Ο Ομιλος ΟΥΝΕΣΚΟ πραγματοποιεί την κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας του την Τετάρτη 30 Ιανουαρίου 2013 και ώρα 6.30 το απόγευμα στη αίθουσα του εκθεσιακού κέντρου του Δήμου Πρέβεζας(πρώην Λαικη Αγορά) και απευθύνει ανοιχτή πρόσκληση σε όποιον επιθυμεί να παραστεί στην εκδήλωση.