Αποφασισμένοι να σταματήσουν τα έργα τα οποία συνεχίζονταν μέχρι και σήμερα στην Κυανή Ακτή, είναι οι πολίτες της Πρέβεζας
βρίσκονται αυτή την ώρα στο σημείο δίπλα από το Κολυμβητήριο διαμαρτυρόμενοι για το γεγονός ότι παρά την απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου τα έργα συνεχίζονται . . . Σύμφωνα με πληροφορίες από το Δήμο, ξεκίνησε έστω και καθυστερημένα η διαδικασία ενημέρωσης του ΕΟΤ για το αίτημα αναστολής του έργου, οπότε το θέμα πλέον είναι διαδικαστικό.