Οι κορυφαίες πρακτικές του Ελληνικού Τουρισμού βραβεύθηκαν χθες στην Τελετή Απονομής των Tourism Awards 2014.
Τα βραβεία διοργανώθηκαν από τo Hotel & Restaurant της Boussias Communications, υπό την αιγίδα του Υπουργείου Τουρισμού και του ΕΟΤ, με στόχο την ανάδειξη της αριστείας και της καινοτομίας στο χώρο του Τravel, Hospitality & Leisure. Στην τελετή απονομής, στην οποία παρευρέθηκαν περισσότερα από 350 υψηλόβαθμα στελέχη από τις μεγαλύτερες εταιρείες και φορείς τουρισμού της χώρας μας, βραβεύθηκαν οι πρακτικές που διακρίθηκαν από την αρμόδια κριτική επιτροπή, μέσω αδιάβλητης διαδικασίας που θεσμοθέτησε το Hotel & Restaurant της Boussias Communications. Το ξενοδοχείο Sesa Hotel του ομίλου Brain που εδρεύει στο Κανάλι της Πρέβεζας απέσπασε βραβείο για την αρχιτεκτονική και το design του ως νεόδμητο ξενοδοχείο. Δείτε όλα τα βραβευμένα εδώ
![](https://www.mypreveza.gr/wp-content/uploads/2014/04/hotel-brain-preveza.jpg)