Συναντήθηκαν σήμερα 30/08/2014 και ώρα 5.00 μ.μ στο δημοτικό στάδιο <<Αθανασία Τσουμελέκα>>
στην Πρέβεζα για ένα ακόμη φιλικό ποδοσφαιρικό αγώνα προετοιμασίας για την νέα σεζόν της Α’ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας οι ομάδες Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ -ΝΕΟΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ.
Το σημερινό ματς είχε αρκετές φάσεις και από τις δυο ομάδες και καλά δείγματα για τη συνέχεια, με την ομάδα της Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ να παίρνει τελικά τη νίκη με σκορ 2-1.