Ο Δήμος Πρέβεζας,στα πλαίσια των ρυθμίσεων κυκλοφορίας εντός των πεζοδρόμων,(ιστορικό κέντρο ανατολικά της 21ης Οκτωβρίου και Μπιζανιου)
καλεί τους κατοίκους που ενδιαφέρονται και διαμένουν εντός αυτών ,καθώς και Α.Μ.Ε.Α.που πληρούν τους ορους,να υποβάλλουν αίτηση με τα απαραίτητα δικαιολογητικά για την χορήγηση νέων αδειών διέλευσης-στάθμευσης.
(πληροφορίες 26820-89082 κος Τάγκας)
Επιτροπή χορήγησης Αδειών