Και μπορεί ο Υπουργός Εθνικής Άμυνας να το γλέντησε με … καγκέλια μετά την στρατιωτική παρέλαση στο Σύνταγμα στην Πρέβεζα το “γλεντήσαμε” αλλιώς! Η μπάντα των κρουστών του Μουσικού σχολείου Πρέβεζας μετά την ολοκλήρωση της μαθητικής παρέλασης πραγματοποίησε συναυλία στην Πλατεία Ανδρούτσου και ήταν πολλοί αυτοί που παρά το κρύο κράτησαν το πιο θερμό χειροκρότημα για αυτά τα παιδιά. Οι μαθητές του σχολείου έχοντας τα τύμπανα τους έδωσαν το δικό τους τόνο και έστειλαν το δικό τους μήνυμα για τον εορτασμό της Εθνικής μας Επετείου. Μπράβο για άλλη μια φορά στα παιδιά!
(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/el_GR/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));
Posted by Vasilios Kyritsis on Πέμπτη, 26 Μαρτίου 2015