Μετά την κρίση των Ταξιάρχων συνεχίστηκαν χθες οι κρίσεις των Αστυνομικών Διευθυντών της Ελληνικής Αστυνομίας από το Ανώτατο Συμβούλιο του Σώματος, υπό την Προεδρία του Αρχηγού της Ελληνικής Αστυνομίας, Αντιστράτηγου Δημήτριου Τσακνάκη και των Αντιστρατήγων του Σώματος Κωνσταντίνου Τσουβάλα και Εμμανουήλ Κατριαδάκη. Ο Αστυνομικός Διευθυντής Πρέβεζας κ.Φώτιος Νάκιας προήχθη στο βαθμό του Ταξίαρχου και αποστρατεύεται.
Δημοτική Ραδιοφωνία Πρέβεζας
![](https://www.mypreveza.gr/wp-content/uploads/2015/03/DSC_8272.jpg)