Περιοδείες σε όλη την Ελλάδα ξεκινά η υποψήφια Πρόεδρος της ΔΗΜ.ΑΡ Μαρία Γιαννακάκη. Σύμφωνα με πληροφορίες του Mypreveza.gr ένας από τους σταθμούς της Περιοδείας της θα είναι και η πόλη της Πρέβεζας όπου θα έρθει την ερχόμενη Τετάρτη στις 3 Ιουνίου. Το πρόγραμμα επισκέψεων της κ. Γιαννακάκη στην Πρέβεζα δεν έχει γίνει ακόμα γνωστό ωστόσο είναι βέβαιο ότι θα έχει επαφές με στελέχη της Τοπικής Επιτροπής της ΔΗΜ.ΑΡ.
![](https://www.mypreveza.gr/wp-content/uploads/2015/05/CEB3CEB9CEB1CEBDCEBDCEB1CEBACEB1CEBACEB7.jpg)