Ξαφνικά και αναπάντεχα έφυγε από την ζωή ο Πρεβεζάνος έμπορος Σωτήρης Γιαμάς, αδελφός του προέδρου του Εμπορικού Επιμελητηρίου Πρέβεζας Γιάννη Γιαμά. Η είδηση προκάλεσε σοκ στην μικρή κοινωνία της Πρέβεζας καθώς ο Σωτήρης Γιαμάς ήταν ένας ιδιαίτερα αγαπητός συμπολίτης μας. Είναι σίγουρο ότι αυτή η καλή ψυχή, ο Σωτήρης Γιαμάς θα είναι στον ουρανό του παραδείσου και θα μας βλέπει και θα χαμογελά. Καλό ταξίδι Σωτήρη!!!
![](https://www.mypreveza.gr/wp-content/uploads/2015/06/CEBACEB1CEBBCEBFCF84CEB1CEBECEB9CEB4CEB9.jpg)