Ποζάρουν με χαμόγελο παρέα με τον Πρόεδρο της ΚΕΔΕ και Δήμαρχο Αμαρουσίου κ. Γιώργο Πατουλη, ο Δήμαρχος Πρέβεζας κ. Χρήστος Μπαϊλης, ο Δήμαρχος της Πάργας κ. Αντώνης Νάστας και ο Τάκης Παππας …Η Έκτακτη συνεδρίαση της ΚΕΔΕ πραγματοποιήθηκε χθες 1η Δεκεμβρίου στο ξενοδοχείο Divani Caravel.
Την ιδιότητα με την οποία συμμετείχε ο Τάκης Παππάς στην συνεδρίαση δεν την γνωρίζουμε ακριβώς, μιας και από όσο ξέρουμε δεν είναι εκλεγμένο μέλος της ΚΕΔΕ.
![](https://www.mypreveza.gr/wp-content/uploads/2015/12/cfc007ad-2631-4dd2-9eb0-57413042c51a.jpg)