Στα πλαίσια της χθεσινής (14.06.2016) παγκόσμιας ημέρας εθελοντή αιμοδότη, ο Πρόεδρος και μέλη της ΝΟΔΕ Πρέβεζας, βρέθηκαν στο Νοσοκομείο Πρέβεζας όπου και προσέφεραν με τη σειρά τους στην ανθρωπιστική αυτή δράση.
Η συμμετοχή όλων μας σε τέτοιες πρωτοβουλίες πρέπει να είναι διαρκής καθώς , ειδικά στην περίοδο της κρίσης, η προσφορά στο συνάνθρωπο αποτελεί προτεραιότητα, ιδιαιτέρως σε θέματα υγείας.
Γραφείο τύπου ΝΟΔΕ Πρέβεζας