O Σύνδεσμος Διαιτητών Ποδοσφαίρου Πρέβεζας Λευκάδας κόβει την πίτα του
Ανδριάνα ΣολδάτουΔημοσιογράφος, μέλος της ΕΕΔ (Ένωση Ευρωπαίων Δημοσιογράφων). Αρχισυντάκτρια του mypreveza.gr
Προβολές:47
O Σύνδεσμος Διαιτητών Ποδοσφαίρου Πρέβεζας Λευκάδας ενημερώνει τα μέλη του για την κοπή της βασιλόπιτας που θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 23 Ιανουαρίου και ώρα 5 το απόγευμα στα γραφεία του Συνδέσμου στην οδό Πάργης 7 στην Πρέβεζα.