Μια ημέρα με ιδιαίτερο συμβολισμό,αυτή της επετείου των 106 χρόνων από την απελευθέρωση της Πρεβεζας αναμένεται να ανακοινώσει την Υποψηφιότητα του για Δήμαρχος Πρεβεζας ο δικηγόρος Βασίλης Γιαπρος. Σύμφωνα με την πρόσκληση που απέστειλε στα τοπικά Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης αύριο στις 13:00 το μεσημέρι θα πραγματοποιήσει συνέντευξη τύπου σχετικά με τις αυτοδιοικητικές εκλογές και όλα δείχνουν πως θα είναι υποψήφιος δήμαρχος Πρεβεζας.
![](https://www.mypreveza.gr/wp-content/uploads/2018/02/ΒΑΣΙΛΗΣ-ΓΙΑΠΡΟΣ.jpg)
Επιτέλους ένας σοβαρός υποψήφιος δύσκολα για τον δήμαρχο Μπαιλη
Eίναι πολύ σημαντικό για την πρόοδο της Πρέβεζας να υπάρχουν σοβαρές υποψηφιότητες.