Με άλλες αποφάσεις της η Ο.Ε. ενέκρινε τους διαγωνισμούς για την ανάδειξη προσωρινών αναδόχων για διαγραμμίσεις στην παραλιακή Ε.Ο. Πρέβεζα- Ηγουμενίτσα (MAYCON Ανώνυμη Εμπορική και Τεχνική Εταιρεία) και Ε.Ο. Καλπάκι – Κακαβιά και Ε.Ο. (τμήμα Δρίσκο- Δεμάτι ) Ιωαννίνων- Τρικάλων (Γεώργιος Οικονόμου).
![](https://www.mypreveza.gr/wp-content/uploads/2019/06/διαγραμμισεις.jpg)
Τους παραδρομους όμως τους σταμάτησαν όταν έφτασαν σε σημεία που έχουν καταπατηθεί…
Μισές δουλειές εδώ ,μισές δουλειές εκεί ίσα ίσα να φαίνεται ότι κάτι γίνεται…