Στην προσπάθεια για τον περιορισμό της εξάπλωσης του κορωνοιού και την δημιουργία χώρου που θα λειτουργήσει για την υποδοχή ύποπτων κρουσμάτων πριν αυτά εισέλθουν στις εγκαταστάσεις του νοσοκομείου Πρέβεζας, συνέδραμε η Λέσχη Ελλήνων Καταδρομέων Ν.Πρέβεζας με το στήσιμο σκηνής δίπλα στο χώρο υποδοχής , κατόπιν αιτήματος της Διεύθυνσης του Νοσοκομείου Πρέβεζας και της Πολιτικής Προστασίας Ηπείρου.
![](https://www.mypreveza.gr/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1584285678605.jpg)
Πολύ καλο