Η Τομεακη Επιτροπή Πρέβεζας, μετά και την ολοκλήρωση του 21ου Συνεδρίου του Κόμματος, καλεί τον πρεβεζανικο λαό να ακούσει τις θέσεις του ΚΚΕ γύρω από τις πολιτικές εξελίξεις. Η πολιτική συγκέντρωση θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 17 Ιουλίου, στις 9 το βράδυ, στην πλατεία Ανδρούτσου. Θα μιλήσει ο Νεκτάριος Τριάντης, μέλος της Κ.Ε. του ΚΚΕ και γραμματέας της Ε.Π. Ηπείρου – Κέρκυρας – Λευκάδας του ΚΚΕ
![](https://www.mypreveza.gr/wp-content/uploads/2021/07/ΠΟΛΙΤΙΚΗ-ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ-ΚΚΕ.jpg)