Την αγωνιστικά ανεβασμένη ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ αντιμετωπίζει το ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/21 ώρα 17:00 η αήττητη πρωτοπόρος του ομίλου ομάδα του ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΥ Γ.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ στη έναρξη του δεύτερου γύρου του πρωταθλήματος γυναικών της Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ.
Η ομάδα καλεί τους φιλάθλους της πόλης να δώσουν δυναμικό παρών και να την ενισχύσουν τ στη προσπάθεια για τη διατήρηση της πρώτης θέσης στον όμιλό της, ενώ κάνει έκκληση για τη τήρηση των μέτρων ενάντια στη πανδημία.