Συνεχίζονται με αμείωτο ρυθμό οι έρευνες της Αστυνομίας, της Πυροσβεστικής και απλών πολιτών για τον εντοπισμό της 88 χρονης ηλικιωμένης, η εξαφάνιση της οποίας δηλώθηκε χθες βράδυ Τετάρτης 10 Ιουλίου στο Αστυνομικό Τμήμα Φαναρίου.
Η 88χρονη η οποία σύμφωνα με πληροφορίες πάσχει από άνοια, εθεάθη για τελευταία φορά χθες το πρωί.
Το επόμενο βήμα αν αποβούν άκαρπες οι προσπάθειες, θα είναι η ενεργοποίηση του Silver Alert, όπου θα δημοσιεύουν και περισσότερες πληροφορίες για την ταυτότητα της ηλικιωμένης.